Warning: Declaration of Imbalance2_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /usr/home/serwerroboczy/domains/przestrzenrobocza.pl/public_html/wp-content/themes/imbalance2-2/functions.php on line 0 Warning: Declaration of Imbalance2_Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /usr/home/serwerroboczy/domains/przestrzenrobocza.pl/public_html/wp-content/themes/imbalance2-2/functions.php on line 0 Scena Robocza #2 Tomasz Gadecki, Paweł Sokołowski i Marcin Garncarek – 17.05.2017 | Przestrzeń Robocza

Scena Robocza #2 Tomasz Gadecki, Paweł Sokołowski i Marcin Garncarek – 17.05.2017

Do roboty !
Do instrumentów, do preparacji, do mikserów, efektów, taśm, magnetów i rzeczy. Współczeska, improwizka, plądrofonia, eksperyment, taniec, malarstwo.

Scena Robocza, powołana przez Nasze Nagrania i Przestrzeń Robocza, przewidziana jest jako cykliczny punkt wymiany i rozmów dźwiękami. Poza regularnymi live-setami odbywać się będą również muzyczne tete-a-tete pomiędzy zaproszonymi artystami.

W drugie odsłonie cyklu zagra dla nas:
Tomasz Gadecki – saksofonista.
Muzyk, który ostatnią dekadę poświęcił szeroko rozumianej muzyce improwizowanej. W swojej twórczości na pierwszym miejscu stawia kreatywność i poszukiwanie prawdy do ostatniego dźwięku. Współzałożyciel zespołów Olbrzym i kurdupel, Sambar, Band A free, 250 Kg (ćwierć tony),TRC, Helaton, Lonker See. Współpracuje z wieloma muzykami z Polski i świata. Autor muzyki do spektakli teatralnych, muzyk sesyjny w wielu projektach np. Pure Phase Ensemble, Dreadles Lions, Galago, Artur Maćkowiak, Contemporary Noise Sextet, 7FAZ. Współtworzy duet taneczno muzyczny Acoustic Body z Anną Haracz. Improwizacja, która jest bardzo ważnym elementem jego twórczości sprawia iż bardzo często pracuje z performerami, malarzami czy poetami. Nie powiedział ostatniego słowa – nadal żyje.

A po występie do muzycznej konwersacji z Tomkiem dołączą saksofoniści łódzkiej formacji Dźwięk-Bud, Paweł Sokołowski i Marcin Garncarek. Będzię mocno dmuchane 🙂

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale prosimy o zabranie gotówki i wsparcie nas drobną kwotą np. 10 zł, która umożliwi pokrycie kosztów organizacji wydarzenia. Przestrzeń Robocza powstała dla Was i dzięki Wam będzie działać.

Na miejscu jak zawsze ziny i % do kupienia jako cegiełki.

Przestrzeń Robocza

Wólczańska 226/3

17 maja 2017 (środa)

godz. 19:30