Warning: Declaration of Imbalance2_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /usr/home/serwerroboczy/domains/przestrzenrobocza.pl/public_html/wp-content/themes/imbalance2-2/functions.php on line 102 Warning: Declaration of Imbalance2_Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /usr/home/serwerroboczy/domains/przestrzenrobocza.pl/public_html/wp-content/themes/imbalance2-2/functions.php on line 102 Scena Robocza #4 / Kamil Szuszkiewicz, Julianna Siedler-Smuga – 06.07.2017 | Przestrzeń Robocza

Scena Robocza #4 / Kamil Szuszkiewicz, Julianna Siedler-Smuga – 06.07.2017

Do roboty !
Do instrumentów, do preparacji, do mikserów, efektów, taśm, magnetów i rzeczy. Współczeska, improwizka, plądrofonia, eksperyment, taniec, malarstwo.
Scena Robocza, powołana przez Nasze Nagrania i Przestrzeń Robocza, przewidziana jest jako cykliczny punkt wymiany i rozmów dźwiękami. Poza regularnymi live-setami odbywać się będą również muzyczne tete-a-tete pomiędzy zaproszonymi gośćmi a lokalnym artystami.

W czwartej odsłonie cyklu zagrają dla nas:

Kamil Szuszkiewicz – Instrumentalista, improwizator i kompozytor. Można go kojarzyć z zespołów Profesjonalizm i Kapacitron lub z autorskich płyt „Istina” i „Robot Czarek”. Prowadzi zespół Zebry a Mit, którego nowa płyta ukaże się 31 sierpnia.
https://prolegomena.bandcamp.com/

W części tete a tete do Kamila dołączy
Julianna Kamila Siedler-Smuga: perkusistka, marimbafonistka, performerka. Ukończyła z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną im. H. Wieniawskiego w Łodzi w klasie perkusji pani M.Kolasy. W 2012 zdobyła tytuł magistra sztuki kończąc z wyróżnieniem A.M. im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. W czerwcu 2014 roku ukończyła studia w klasie marimby prof. Ludwiga Alberta i Chin Cheng Lin w Koninklijk Conservatorium Antwerpen w Belgii. Współpracowała z profesjonalnymi orkiestrami, m.in.: Orkiestrą Filharmonii Łódzkiej, Teatru Wielkiego w Łodzi, Filharmonii Kaliskiej oraz Orkiestrą Kameralną Polish Camerata, grając pod batutą znamienitych dyrygentów. Współpracowała i nadal współpracuje z kompozytorami wykładającymi na Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, m.in. K. Knittel, A. Zagajewski, M.Śniady oraz jej wychowankami (N.Fukuoka, K.Krzewiński), którzy chętnie tworzą dla niej kompozycje, wykonywane przez nią w kraju i zagranicą.
Jest członkiem i współzałożycielką duetu marimbowego Equilibri Duo.
http://equilibriduo.com/

Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale prosimy o zabranie gotówki i wsparcie nas drobną kwotą, np. 10 zł, która umożliwi pokrycie kosztów organizacji wydarzenia, a przede wszystkim zapewnienia choć niewielkiego honorarium dla naszego gościa. Przestrzeń Robocza powstała dla Was i dzięki Wam będzie działać.

Na miejscu jak zawsze ziny i % do kupienia jako cegiełki.

_koncert

_06.07.2017

_Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 3, Łódź