Warning: Declaration of Imbalance2_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /usr/home/serwerroboczy/domains/przestrzenrobocza.pl/public_html/wp-content/themes/imbalance2-2/functions.php on line 102 Warning: Declaration of Imbalance2_Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /usr/home/serwerroboczy/domains/przestrzenrobocza.pl/public_html/wp-content/themes/imbalance2-2/functions.php on line 102 Scena Robocza #3 / Antez, Piotr Gwadera – koncert i warsztaty – 14/15.06.2017 | Przestrzeń Robocza

Scena Robocza #3 / Antez, Piotr Gwadera – koncert i warsztaty – 14/15.06.2017

Do roboty !
Do instrumentów, do preparacji, do mikserów, efektów, taśm, magnetów i rzeczy. Współczeska, improwizka, plądrofonia, eksperyment, taniec, malarstwo.
Scena Robocza, powołana przez Nasze Nagrania i Przestrzeń Robocza, przewidziana jest jako cykliczny punkt wymiany i rozmów dźwiękami. Poza regularnymi live-setami odbywać się będą również muzyczne tete-a-tete pomiędzy zaproszonymi artystami.

W trzeciej odsłonie cyklu zagrają dla nas:

Antez Pochodzi z Francji, jest perkusistą i muzycznym eksperymentatorem. Bada dźwięk poprzez jego fizyczny odbiór i relacje z przestrzenią. Do swoich koncertów wykorzystuje przedmioty znalezione podczas podróży, nadając im nowy użytek. Eksperymentuje z akustyką danego miejsca i możliwościami wykorzystania różnych instrumentów, czy też – narzędzi, jak sam je nazywa.
http://www.antez.org/


Po występie solowym do Anteza dołączy Piotr Gwadera
Perkusista, akordeonista, animator łódzkiej sceny muzycznej.
Współtworzy w zespołach L.Stadt, Mister D., Odpoczno, Lautari, Little White Lies , P.K.P. , Bogowie i Marynarze Łodzi.
Współpracował ze Steven’em Bernstein’em, Marcinem Maseckim, Eugeniuszem Rebzdą, Jerzym Mazzollem, Tymonem Tymańskim, Antonim Gralakiem. Brał udział w wielu projektach muzycznych z pogranicza jazzu, rocka, muzyki eksperymentalnej, tańca współczesnego. W 2011 roku zdobył wraz z L.Stadt, nagrodę TVP Kultura „Gwarancja Kultury” w kategorii jazz, rock. Laureat plebiscytu „Punkt dla Łodzi” w 2012 roku, w kategorii „twórcze szaleństwo”. Występował na najważniejszych festiwalach polskich (Opener Festiwal, Off Festiwal) i zagranicznych (SXSW,US; Afisha Picnic,Rosja; Indie Week,Kanada).
http://www.piotrgwadera.com/


Koncert odbędzie się 14 czerwca o 19.30, w Przestrzeni Roboczej, ul.Wólczańska 226/3.

Następnego dnia (15 czerwca) również w Przestrzeni Roboczej, zapraszamy na warsztaty prowadzone przez Anteza. Nasz gość podzieli się informacjami dotyczącymi jego pracy, a uczestnicy wezmą udział we wspólnym procesie improwizacji i eksperymentów z instrumentami.
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do uczestniczenia w koncercie, który jest wprowadzeniem do warsztatów.
Koszt warsztatów: 20 zł.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale prosimy o zabranie gotówki i wsparcie nas drobną kwotą, np. 10 zł, która umożliwi pokrycie kosztów organizacji wydarzenia, a przede wszystkim zapewnienia choć niewielkiego honorarium dla naszego gościa. Przestrzeń Robocza powstała dla Was i dzięki Wam będzie działać.

Na miejscu jak zawsze ziny i
% do kupienia jako cegiełki.