Warning: Declaration of Imbalance2_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /usr/home/serwerroboczy/domains/przestrzenrobocza.pl/public_html/wp-content/themes/imbalance2-2/functions.php on line 102 Warning: Declaration of Imbalance2_Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /usr/home/serwerroboczy/domains/przestrzenrobocza.pl/public_html/wp-content/themes/imbalance2-2/functions.php on line 102 Kurs rysunku, malarstwa i kompozycji | Przestrzeń Robocza

Kurs rysunku, malarstwa i kompozycji

Kurs rysunku, malarstwa i kompozycji dedykowany licealistom zainteresowanym studiami na wyższych uczelniach artystycznych, uczniom przygotowującym się do egzaminów wstępnych w liceach plastycznych oraz amatorom pragnącym zgłębiać techniki plastyczne.

Zajęcia prowadzone w kameralnej, maksymalnie sześcioosobowej grupie pozwalają na częste korekty prowadzącego i indywidualne podejście do każdego z uczniów.

_MG_6684
Program zajęć przewiduje przygotowanie uczestników zgodnie z wymaganiami na egzaminach wstępnych do szkół i uczelni artystycznych.

Program obejmuje:
– rysunek martwej natury
– rysunek architektoniczny
– rysunek postaci
– malarstwo martwej natury
– zajęcia dotyczące kompozycji 
– inne techniki plastyczne
Pracownia zapewnia wyposażenie niezbędne w trakcie zajęć: sztalugi i deski rysunkowe.

Zajęcia odbywają się w 3-godzinnych blokach.
Koszt jednych zajęć to 90zł.

Zajęcia z rysunku odbywają się w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00-20.00

Istnieje możliwość zajęć indywidualnych. Obejmują one ocenę prac ucznia, konsultacje oraz zajęcia praktyczne.

Prowadzący:

Mariusz Ammer – projektant i architekt wnętrz, założyciel studia projektowego Concept 3M; specjalizuje się we wzornictwie przemysłowym i projektowaniu identyfikacji wizualnej. Posiada dyplom ukończenia studiów na kierunku Grafika i Malarstwo Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi; wykładowca macierzystej uczelni w Pracowni Projektowania Opakowań na wydziale Grafiki i Malarstwa.

Kontakt: 0048 724 122 181 lub agata.ewa.polec@gmail.com