Warning: Declaration of Imbalance2_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /usr/home/serwerroboczy/domains/przestrzenrobocza.pl/public_html/wp-content/themes/imbalance2-2/functions.php on line 0 Warning: Declaration of Imbalance2_Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /usr/home/serwerroboczy/domains/przestrzenrobocza.pl/public_html/wp-content/themes/imbalance2-2/functions.php on line 0 Będzie miłość: spotkanie z Zofią Krawiec, Suavasem Lewym i Olą Kozioł / Premiera PR ZIN #1 Justyna Chrobot / Banalne piosenki o miłości – 14.02.2017 | Przestrzeń Robocza

Będzie miłość: spotkanie z Zofią Krawiec, Suavasem Lewym i Olą Kozioł / Premiera PR ZIN #1 Justyna Chrobot / Banalne piosenki o miłości – 14.02.2017

PR_fb_01v2Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego w Przestrzeni Roboczej. Wraz z gośćmi porozmawiamy o tym, co to jest miłość, a co to jest kochanie i jaki ma wpływ na ludzkie działania (artystyczne i inne).

Czy miłość, według popularnego powiedzenia, uskrzydla i dodaje odwagi, czy obezwładnia, żądając, by poddać się jej i podporządkować całkowicie?

Zofia Krawiec, autorka książki Miłosny Performans, przybliży nam historie miłosne polskich artystów: o tym, jak się zakochiwali, jak wyglądało ich wspólne życie i jak się rozstawali. Co charakteryzuje polską sztukę kochania?

Ola i Suavas, para łódzkich artystów, opowiedzą o swoim ostatnim projekcie – wędrówce przedślubnej z dwóch krańców Polski, której finałem było spotkanie w centrum i ślub.
Podczas spotkania odbędzie się także premiera pierwszego zina rozpoczynającego serię  limitowanych publikacji przygotowanych we współpracy z młodymi artystami. Pierwsza z nich zawierać będzie fotografie oraz rysunki Justyny Chrobot.

Wieczór umilą banalne piosenki o miłości i afrodyzjaki.

Ziny i % będziemy można nabyć za symboliczną cegiełkę, która w całości zostanie przeznaczona na kolejne inicjatywy.

Wydarzenie na FB